Shiva – przyjaciel z Indii

9 stycznia 2019

W Indiach spotkałam wielu cudownych ludzi. A jedna z nich ma dziś urodziny – idealny moment na post:) Dziękuję Shiva, że mogłam Cię poznać i zobaczyć świat w inny sposób! Tak dobra i bezinteresowna osoba!

 

Shiva pochodzi z Jaipuru – Różowego Miasta. Dziś ma 31 urodziny! Prowadzi malutki sklep z minerałami i ręcznie wykonaną biżuterią. Dzięki temu niesamowitemu chłopakowi, to jednak coś więcej niż zwykły sklep!
Wszystko, co wie o minerałach, energii, czakrach, uzdrawianiu, nauczył go dziadek. On przekaże tę wiedzę dalej dwóm osobom – jednej kobiecie i jednemu mężczyźnie. Jego rodzina pochodzi z kasty Braminów – kasty kapłanów. 

 

To niesamowite, że to, co w kraju o tak długiej historii,  jest zupełnie naturalną sprawą, integralną częścią ludzkiego życia, w Europie uchodzi za szarlatanerię, magię albo jeszcze coś gorszego. Nasza wiedza dotycząca energii, zdrowia raczkuje! Chemiczna medycyna ma dopiero 100 lat, a ta tzw „alternatywna” ponad tysiąc…  Ale odbiegłam od tematu:) Wszystkiego najlepszego Shiva!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

, , , , , , , ,