Cześć

Nazywam się Marta Michalak

Zza aparatu szukam prawdy i piękna. Snuję historię o wolności i kobiecej mocy. Dla mnie każdy człowiek to wszechświat do odkrycia. Zafascynowana ludzką psychiką, rozwojem osobistym i duchowym staram się zaglądać głębiej.

Tak pojawił się cykl SESJI MOCY, który zarzucił mnie gradem niespodzianek, jeszcze zanim ujrzał światło dzienne. A każda kolejne spotkanie, każda kolejna kobieta, sprawia, że widzę głęboki sens w tym, że to robię. Z zachwytem patrzę na, to co się odsłania i wychodzi na powierzchnię.

Opowiadam historie kobiet. O przebudzeniu, czuciu i intuicji. O tym, co się dzieje, gdy kobieta stanie na dwóch nogach i stwierdzi, że nikt jej już nie musi tłumaczyć świata. Bo ona wie, czuje, ma swoje doświadczenia.

Sesja ma swoje warstwy, które opadają z czasem i najlepsze zdjęcia to ostanie minuty sesji. Po spędzeniu ze sobą kilku godzin, gdy i ja i kobieta przede mną, nie mamy nic do ukrycia, dzieją się cuda. Głęboko porusza mnie wrażliwość i delikatność, w którą wpuszczają mnie ludzie – chwilę temu zupełnie obcy.

Chcę żyć w świecie, w którym wrażliwość jest ważna. W otwarciu na drugiego człowieka, możemy usłyszeć coś nowego. Mówiąc, powtarzamy to co wiemy. Nadstawiam uszu dla nowych historii, które chcą być opowiedziane.

Izolacja wrzuciła mnie z w tematy zdrowia psychicznego, a sytuacja polityczna nacisnęła mojego wewnętrznego renegata. Coraz trudniej, było mi siedzieć cicho i tym sposobem wróciłam do pisania.  Nie jestem obojętna i chcę zabrać głos, bo wolność to wartość – dla mnie. Potrzebujemy mówić o dyskryminacji, o prawach człowieka, o zdrowej kobiecości i zdrowej męskości, o przyszłości. Ważne, o ile nie najważniejsze, jest jakie wartości przekażemy młodemu pokoleniu.

 

Do czego mogę Cię zaprosić?

Wykonuję sesje kobiecej mocy.

Fotografuję kobiety w ciąży, uwieczniając je tuż przed momentem, gdy swą mocą powołują na świat kolejne pokolenie.

Fotografuję moment narodzin w trakcie porodu domowego.

Zapraszam na sesje noworodkowe, dziecięce i rodzinne.

Moja fotografia może również pomóc w budowaniu Twojego biznesu.

Napisz do mnie.